Girl next door

Uwielbiam styl na „dziewczynę z sąsiedztwa”. Taką, która zagada do ciebie, gdy spotykacie się w osiedlowej piekarni. I taką, która pożyczy szklankę cukru, bo pieczesz muffiny dzieciakom i właśnie zdałaś sobie sprawę, że mogą wyjść mało słodkie. I taką, którą widzisz czasem bez grama makijażu i spodniach dresowych. Albo  – bez sztucznie przylepionego uśmiechu, bo czasem miewa złe dni. Jak ty, jak ja, jak my wszyscy.
Girl next door nie stuka obcasami na podjeździe przed domem, a gdy stoi w korku nie poprawia po raz setny pomadki na ustach. Gdy ją zapytasz, jak się miewa, nie rozminie się z prawdą, a gdy mówisz jej co u ciebie, naprawdę słucha.

Jaki jest więc styl na „dziewczynę z sąsiedztwa”?
Taki, że każda z nas, nawet jeśli na co dzień preferuje spódnicę ołówkową i marynarkę, spogląda nań łaskawym okiem. To styl naturalny, niewymuszony, z lekką nutą nonszalancji, ale też – daleki od niedbałości. Girl next door nie jest absolutnie zaniedbaną kurą domową, która w natłoku domowych obowiązków zapomina o sobie, to po prostu kobieta, która w dni powszednie wybiera ubrania casualowe, bezpretensjonalne, choć zawsze tworzące spójną, przemyślaną całość.

To mój styl. Lubicie go?

girl-_next_doorKIK

girl_next_door_KIK2

Komentarzy: 1
12 stycznia 2016

1 komentarz

  • Freeman says:

    Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mną?
    Wyszperalam w google dobry plan na chudniecie, wygoglujcie sobie – xxally mój sukces
    w odchudzaniu

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)