Jest takie słowo, na dźwięk którego wiele kobiet odczuwa lekką ekscytację. Serce bije nam nieco mocniej, uśmiechamy się do siebie, sprawdzamy ukradkiem stan konta. Jeśli jest satysfakcjonujący nie czekamy dłużej. Torebka w dłoń i… ahoj wyprzedaże!

Teraz jest ich czas.
Jeśli sukienka, która cię zachwyciła kosztowała swego czasu zbyt wiele, by ją mieć natychmiast, sprawdź jeszcze raz. Być może osiągnęła już cenę, na którą spojrzysz przychylniej. I jeśli marzysz o rozbudowaniu szafy w kierunku: eleganckie sety biurowe, teraz jest ten czas, kiedy warto poprzymierzać bluzki i spodnie na kant. A może uznałaś w ramach noworocznych postanowień, że zaczniesz spędzać wolny czas bardziej aktywnie? Pędź po spodnie dresowe i puchową kamizelkę! Takie postanowienia trzeba wcielić w życie natychmiast, nawet jeśli za oknem temperatura nie zachęca do wychodzenia spod ciepłego koca.

Smart shopping to sposób na kupowanie mądrze, czyli dobrych jakościowo rzeczy za przyjazne dla kieszeni pieniądze. Zakupy podczas sezonowych wyprzedaży na pewno mieszczą się w jego definicji, ja tymczasem jestem prawdziwą smart-shopperką! 🙂 A Ty?

sale1

sale2

sale3

Komentarzy: 0
05 stycznia 2016

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)