Jesteś czułą mamą, kochającą żoną, ogarniasz pracę, dom i jeszcze masz hobby? Bywasz pielęgniarką w chorobie, kucharką, gdy w domu rozbrzmiewa  prośba o pomidorową lanymi kluskami, cukiernikiem gdy trzeba zrobić urodzinowy tort, Adamem Słodowym, gdy mąż w delegacji a trzeba naprawić poluzowane drzwi szafki, perfekcyjną panią domu, która zawsze wychodzi zwycięsko z testu białej rękawiczki? A może po prostu masz pasję, która sprawia, że jesteś absolutnie nietuzinkową osobowością i pragniesz podzielić się nią ze światem?

Z pewnością nigdy nie rozbierałaś swojej osoby na czynniki pierwsze. Nie dziwi mnie to – bycie mamą, perfekcyjną panią domu i mistrzem młotka oraz wkrętarki w jednej osobie nie pozostawia za wiele czasu na rozmyślania, a już na pewno na własny temat. Okej, wszystko rozumiem, mam podobnie. A zatem zrobię to za Ciebie – odłóż na chwilę wałek do ciasta, tłuczek do schabu i pędzel umoczony w farbie tablicowej. Odcedź kipiący makaron, wyłącz odkurzacz, wycisz telefon. Podejdź na chwilę do lustra i spójrz sobie w oczy.

banner-02

Czy wiesz, że jak nikt inny zasługujesz na tytuł Kobiety Roku KIK?
Serio! Nie zwlekaj zatem dłużej  i wejdź na tę stronę  – KLIK! Zgarnij tytuł i atrakcyjną nagrodę.
Trzymam kciuki!

Kika

Komentarzy: 1
07 marca 2016

1 komentarz

  • Katarzyna says:

    Witam,
    Nazywam się Katarzyna. W tym roku wybiła mi magiczna liczba 30, mam 5cio letnią córeczkę, którą do niedawna samotnie wychowywałam. Jestem kobietą spełniona w każdej płaszczyźnie mojego życia jako matka i kobieta. Mam zawód, który jest moją pasją i spełnieniem marzeń. Jestem trenerką personalną, instruktorką fitness oraz startuję w zawodach sylwetkowych – bikini fitness. Jestem dobrym przykładem na to, że czas można znaleźć na wszystko, ale trzeba tylko chcieć. Jeszcze do nie dawna byłam sama, ale to się zmieniło ponieważ spotkałam wspaniałego człowieka, który wypełnił całe moje życie. Połączyła nas wspólna pasja do sportu, on również startuje w zawodach. Jest wspaniałym człowiekiem, który jak nikt inny przedtem mnie motywuje, wierzy we mnie i mnie wspiera. To on jest przykładem na to, że nie ma rzeczy nie możliwych, a ograniczenia i bariery istnieją tylko w głowie. Piotr bo tak ma na imię mężczyzna mojego życia jeździ na wózku, startuje w zawodach z wielkimi sukcesami. Nigdy jeszcze nie byłam tak dumna ze swojego mężczyzny jak teraz.
    Jestem kobietą szczęśliwą, radosna oraz zawsze uśmiechniętą.

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)