Wyróżnione dodatkowo cztery uczestniczki konkursu Kobieta Roku KIK, zapytałam o zakupowe preferencje oraz wrażenia z zakupów w sklepie KIK. O ile Anna, pierwsza przepytywana, szczególnym zainteresowaniem darzy odzież dziecięcą, o tyle Wioli najwięcej czasu upłynęło między wieszakami z modą kobiecą.

wiola

→ Pierwsze słowa-skojarzenia jakie przychodzą Ci do głowy, by opisać  asortyment sklepu KIK?

Fajna odzież w przystępnych cenach. Naprawdę każdy może coś znaleźć dla siebie!

lato_mloda_kik

→ Co szczególnie przykuło Twoją uwagę podczas ostatniej wizyty w sklepie KIK?

Najbardziej moją uwagę zwróciła różnorodność ubrań. Zarówno młoda dziewczyna, jak i dojrzała kobieta mogą znaleźć tam coś dla siebie. Bardzo dobrze, że sklep KIK oferuje ubrania w rożnych rozmiarach dla różnych kategorii wiekowych.

/

→ Czy coś Cię mile zaskoczyło podczas zakupów w sklepie KIK?

Nie kupowałam nigdy w KIK więc mile zaskoczyło mnie to, że obok stoisk z ubraniami są także artykuły gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

→ Jesteś klientką zorientowaną bardziej na modę, ubrania dziecięce czy raczej artykuły domowe?

Najbardziej zorientowana jestem na modę i ubrania. Nie sztuka ubierać się modnie i z pomysłem i wydawać krocie, sztuka to wyglądać świetnie przy niewielkim budżecie.

→ Czy możesz zdradzić na co wymieniłaś kartę prezentową otrzymaną za wyróżnienie w konkursie Kobieta Roku KIK?

Nie wykorzystałam jeszcze w całości mojej karty podarunkowej jednak za jej część kupiłam parę bluzek, spodnie i spodenki oraz męską wodę toaletową. Zrobiłam więc spore zakupy, a jednak wciąż nie wydałam wszystkiego. Fajnie, mam wciąż pretekst by wkrótce ponowić wizytę!

Zgadza się! 🙂

 

Komentarzy: 0
27 maja 2016

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)