Następna Wyróżniona  – Beata – dzieli się ze mną spostrzeżeniami na temat produktów KIK oraz wrażeniami z zakupów w sklepie marki!

→ Pierwsze słowa-skojarzenia jakie przychodzą Ci do głowy, by opisać  asortyment sklepu KIK?Szeroki,ciekawy asortyment,wysokiej jakości produkty i w niskich cenach:)

→ Co szczególnie przykuło Twoją uwagę podczas ostatniej wizyty w sklepie KIK?
W szczególności rewelacyjne ubranka dla dzieci. Jestem mamą 15 miesięcznego Piotrusia i uwielbiam stroić swojego synka,a KiK zaskoczył mnie cudownym asortymentem dla najmłodszych. Fajne wzory, świetna jakość i niskie ceny.

boy

→ Czy coś Cię mile zaskoczyło podczas zakupów w sklepie KIK?
W sklepie KiK w moich rodzinnych Żorach przede wszystkim zaskoczył mnie bardzo miły, pomocny personel oraz świetnie poukładany asortyment,a także przejrzystość i czystość.

→ Jesteś klientką zorientowaną bardziej na modę, ubrania dziecięce czy raczej artykuły domowe?
To zależy wszystko od aktualnych potrzeb,bo w KiK kupuję nie tylko rzeczy dla synka,ale również dla męża,siebie,psiaka i do domu,ostatnio właśnie tam znalazłam pędzelek do kuchni do nakładania oleju,który sprawdza się rewelacyjnie.

kuchnia

→ Czy możesz zdradzić na co wymieniłaś kartę prezentową otrzymaną za wyróżnienie w konkursie Kobieta Roku KIK?
To z pewnością były rodzinne zakupy, bo skorzystał mój psiak, ale najbardziej synek-ubranka. Kupiłam też kilka rzeczy dla siebie i dla męża, jak również do domu. Wszyscy skorzystaliśmy! 🙂

Miło słyszeć! 🙂

Komentarzy: 1
14 czerwca 2016

1 komentarz

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)