Jedna z czterech wyróżnionych w Maju kobiet – Bożena – również podzieliła się ze mną swoimi wrażeniami po zakupach w sieci sklepów KIK, po tym, jak otrzymała od nas nagrodę – bon do wykorzystania na dowolnie wybrane artykuły marki.  Bożena jest mamą trójki dzieciaków, właścicielką słodkiego czworonoga i osobą ceniącą sobie ładne akcesoria domowe, dlatego nie miałam wątpliwości, że pomysłów na zakupy będzie miała wystarczająco wiele!

Ostatnio zaktualizowane92

 

→ Pierwsze słowa-skojarzenia jakie przychodzą Ci do głowy, by opisać  asortyment sklepu KIK?

Na wstępie chciałam serdecznie podziękować tym, którzy oddali na mnie swoje głosy w konkursie, wspierali mnie i wierzyli w wygraną. Choć nie zajęłam pierwszego miejsca, zostałam wyróżniona. To dla mnie piękna nagroda.
Jestem typowa kobietą. Uwielbiam zakupy, zwłaszcza ciuchy i bibeloty. W trakcie jednych zakupów mogę kupić wiele – gadżety do zdjęć, bieliznę, kredki dla dzieciaków, artykuły domowe oraz słodkie przekąski.

→ Co szczególnie przykuło Twoją uwagę podczas ostatniej wizyty w sklepie KIK?

Zwróciłam uwagę na szeroką ofertę dla „przydomowej ogrodniczki“. Właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką altany ogrodowej. Doniczki stojące oraz wiszące, wszelkie ozdobne dodatki, a także dzbanki i szklaneczki, by móc cieszyć się wypoczynkiem w ogrodzie.

KIK

→ Czy coś Cię mile zaskoczyło podczas zakupów w sklepie KIK?

KIK zawsze mnie zaskakuje. Jakością i ceną. Równie miła jest różnorodność tego, co mogę kupić w jednym miejscu.

→ Jesteś klientką zorientowaną bardziej na modę, ubrania dziecięce czy raczej artykuły domowe?

Kupuję to, co akurat jest mi potrzebne. Artykuły gospodarstwa domowego, odzież, dodatki oraz ozdoby.

→ Czy możesz zdradzić na co wymieniłaś kartę prezentową otrzymaną za wyróżnienie w konkursie Kobieta Roku KIK?

Z miłą chęcią podzielę się informacją, co kupiłam za bon, który był nagrodą za wyróżnienie w majowej edycji na Kobietę Roku. Dzięki wam córki cieszą się z nowych koszulek i legginsów, sobie sprezentowałam dwuczęściowy opalacz, resztę przeznaczyłam na dodatki do altany.

modaplażowa

Brzmi jak dobry wstęp to lata! 🙂

Komentarzy: 0
24 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)