3 trendy dla chłopców!

Przerobiłam już różne fazy w życiu mojego syna i muszę powiedzieć, że niejednokrotnie czułam się rozczarowana, że dziecięce trendy trwają tylko chwilę. Działa to mniej więcej tak: słyszysz słowo-klucz, dajmy na to „ninjago” i stwierdzasz, że skoro to jest to, czym aktualnie żyje cale przedszkole/szkoła, to przecież twoje dziecko nie może odstawać. Z jednej strony masz świadomość, że to przejściowa moda, masz pewien opór, by wydawać pieniądze na coś, co za dwa sezony może już nie mieć żadnej wartości, ale błagalne spojrzenie spod długich rzęs rozmiękcza cię na tyle, że wchodzisz w to. I wtedy okazuje się, że jest jeszcze ciekawiej, a „dwa sezony” to była wersja bardzo optymistyczna. Trend pojawia się i znika szybciej, niż pracuje twoja percepcja. To boli. 😉

Dlatego z wielkim zadowoleniem stwierdzam, że istnieją trendy ponadczasowe.
Tendencje, które nie mają szans na wyświechtanie się. Recepta jest prosta: albo bazują na kultowym zjawisku popkultury (Gwiezdne Wojny, Spiderman, Batman i tak dalej) albo na absolutnie uniwersalnym wzorze (paski, krata, groszki), albo – motywie uwielbianym przez płeć męską niezależnie od wieku, hot trendów i tego, co pokazują media (motywy militarne, historyczne, turpistyczne – czacha, robale).

Dziś subiektywny przegląd trzech ponadczasowych akcentów, które mój syn zawsze chętnie zobaczy w swojej szafie:)
Paski, czaszki i postacie z kultowego Star Wars.
kik_boys

 

Kik_boys2

KIk_boys4

A Wasi chłopcy?

Co najchętniej noszą? Jaki trend porywa ich na dłużej niż trzy tygodnie? 😉

Komentarzy: 1
04 maja 2017

1 komentarz

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)