Let’s go ETNO!

Mnogość wzorów, printów, aplikacji obecnych jako tendencje modowe w każdy z sezonów sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Miłośniczki trendu marynarskiego z radością odnotują wszechobecne paski, amatorki akcentów romantycznych chętnie postawią na motywy kwiatowe, pastele, falbanki, ażury. Z kolei każda osoba uwielbiająca styl boho (to ja!) nie przejdzie obojętnie obok bazujących na geometrii, motywach ludowych i printach roślinnych wzorów etno.

Oprócz specyficznych nadruków stylistykę charakteryzują długie, powłóczyste spódnice, tuniki pełniące rolę sukienek, obszerne poncza, apaszki, kapelusze, charakterystyczne frędzle i pompony. Wszystko to wygląda jak łupy z dalekich podróży, rozpala wyobraźnię, sprawia, że stylizacja nabiera wyjątkowego, indywidualnego charakteru.

Look z elementami etno to doskonała propozycja na lato – wszystkie długie spacery po plaży, eksplorowanie nieznanych zakątków pięknych miast, czy wypad na festiwal muzyczny. Tiszerty z takimi printami najchętniej zestawiam z boyfriendami i szortami, długie spódnice z prostym topem i ramoneską, natomiast poncza i tuniki noszone jako sukienki nie potrzebują właściwie żadnych innych dodatków poza parą sandałów albo krótkich botków.

ETNO2

ETNO1

 

 

Komentarzy: 0
16 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)