Czym właściwie jest „narzutka”? „Narzutką” nazywany jest kardigan pozbawiony guzików czy jakiegokolwiek zapięcia. Jego poły „fruwają” swobodnie, podkreślając letnią nonszalancję i luz. To dla mnie numer jeden w kategorii: letnie okrycia wierzchnie. Narzutka przyda się wszędzie tam, gdzie na pewno nie ma zastosowania gruba bluza zakładana przez głowę, sweter z golfem czy inne przyciężkawe elementy garderoby. Jest niezobowiązująca, delikatna, lekka. Idealna, by dorzucić ją do walizki pełnej zwiewnych kiecek, szortów, wydekoltowanych topów i strojów plażowych.  Jeśli taki kardigan wciąż wydaje się zbyt ciepły na wakacyjne wojaże – wybierzmy ażurowy.

cardiganscardigan2

Moja propozycja stylizacji z taka właśnie ażurową, lekką narzutką to idealny set na letnie, miejskie eksploracje. Tak samo, jak uwielbiam plażowanie i leżenie brzuchem do góry, kocham również wielogodzinne włóczenie się po nieznanych mi zakątkach obcych miast i miasteczek. Tu siądę na mrożoną kawę, tam po prostu przycupnę na murku i zagapię w tętniące życiem uliczki.
Taki przewiewny kardigan ma jeszcze jedną ważną zaletę – osłoni ramiona przed nadmiarem słońca, które latem bywa naprawdę zdradliwe.

Udanych wojaży i doskonale spakowanych walizek! 🙂

cardigan_set

Komentarzy: 0
29 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)