Masz pasję i dzielisz ją z szerszym audytorium za pomogą bloga? Na przykład, powiedzmy – moda. Uwielbiasz modę i jesteś na bieżąco ze wszelkimi trendami, umiesz z nich czerpać i chętnie pokazujesz zdjęcia w autorskich stylizacjach? Albo coś z zupełnie innej beczki – uważasz, że sztuka kulinarna to coś fantastycznego, uwielbiasz gotować, właściwie wszystko – od prostej pomidorowej po wolno pieczoną kaczkę w sezonowych owocach? A może odkryłaś nową siebie jako mama i ta rola daje Ci nieporównywalną z niczym innym radość i satysfakcję? Jeszcze coś innego? Aranżacje wnętrz? Uroda?
Ja i mój team chcemy Ci przybić piątkę! Robisz swoją robotę w fajny, kreatywny sposób, inspirujesz nas i całe rzesze innych czytelników!
Startujemy dziś z konkursem dla blogerów/influencerów, którego celem jest docenienie Twojej pracy.

Konkurs podzielony jest na cztery edycje, a zatem potrwa do końca roku. W każdej z czterech edycji miesięcznych wyłonimy dwóch laureatów – jeden drogą głosowania Internautów, a drugi decyzją Jury konkursowego, a każdy z nich otrzyma nagrodę 2.500zł. Ponadto na autorów 10 pierwszych postów czekają dodatkowe nagrody – bony zakupowe do sklepów KiK o wartości 100 zł każdy.

Mamy też coś dla Instagramerów! Co miesiąc 10 użytkowników Instagrama wygra bony zakupowe do sieci sklepów KiK o wartości 100 zł każdy.

No dobrze, ale wciąż nie do końca rozumiesz, co masz zrobić, by wziąć udział w rywalizacji? Kliknij  TU i poznaj zasady!

Powodzenia! <3
Komentarzy: 0
01 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *