Masz pasję i dzielisz ją z szerszym audytorium za pomogą bloga? Na przykład, powiedzmy – moda. Uwielbiasz modę i jesteś na bieżąco ze wszelkimi trendami, umiesz z nich czerpać i chętnie pokazujesz zdjęcia w autorskich stylizacjach? Albo coś z zupełnie innej beczki – uważasz, że sztuka kulinarna to coś fantastycznego, uwielbiasz gotować, właściwie wszystko – od prostej pomidorowej po wolno pieczoną kaczkę w sezonowych owocach? A może odkryłaś nową siebie jako mama i ta rola daje Ci nieporównywalną z niczym innym radość i satysfakcję? Jeszcze coś innego? Aranżacje wnętrz? Uroda?
Ja i mój team chcemy Ci przybić piątkę! Robisz swoją robotę w fajny, kreatywny sposób, inspirujesz nas i całe rzesze innych czytelników!
Startujemy dziś z konkursem dla blogerów/influencerów, którego celem jest docenienie Twojej pracy.

Konkurs podzielony jest na cztery edycje, a zatem potrwa do końca roku. W każdej z czterech edycji miesięcznych wyłonimy dwóch laureatów – jeden drogą głosowania Internautów, a drugi decyzją Jury konkursowego, a każdy z nich otrzyma nagrodę 2.500zł. Ponadto na autorów 10 pierwszych postów czekają dodatkowe nagrody – bony zakupowe do sklepów KiK o wartości 100 zł każdy.

Mamy też coś dla Instagramerów! Co miesiąc 10 użytkowników Instagrama wygra bony zakupowe do sieci sklepów KiK o wartości 100 zł każdy.

No dobrze, ale wciąż nie do końca rozumiesz, co masz zrobić, by wziąć udział w rywalizacji? Kliknij  TU i poznaj zasady!

Powodzenia! <3
Komentarzy: 0
01 września 2017

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)