Pisałam o tym wielokrotnie – smartshopping to moja filozofia kupowania. Nie jestem szczególnie podatna na nieuzasadnione ceną lub momentem „chciejstwa”. Zwykle czekam cierpliwie do wyprzedaży, albo korzystam ze rozmaitych akcji sprzedażowych, typu „zapłać za jedno, weź dwie”. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że tydzień przed weselem przyjaciółki uświadamiam sobie brak pasujących do sukienki szpilek, albo, że jedziemy w góry i nagle widzę wyraźnie, że stara kurtka przeciwdeszczowa ma za sobą dni  świetności. To jednak sporadyczne „zagapienia”. Wieloletnie doświadczenie w wydawaniu ciężko zarobionych pieniędzy 😉 nauczyło mnie, że w kwestii zakupów cierpliwość naprawdę  popłaca, a pośpiech jest zdecydowanie fatalnym doradcą.

Co sądzicie o powyższej stylówce? Dla mnie jest idealna. Zawiera w sobie wszystko, co cenię w dobrze przemyślanych zestawieniach – kobiecość, wygodę, luz, styl. Za to pierwsze odpowiada zwiewna kwiecista sukienka, za to drugie buty, w których mogę bezproblemowo przebiec całe miasto, za to trzecie – dżinsowa katanka, za czwarte wszystko razem.
Jeśli i Tobie spodobała się moja modowa propozycja, a także – podzielasz moją miłość do smartshoppingu, mam dla Ciebie doskonały news. W najnowszym Twoim Stylu znajdziesz kupon rabatowy upoważniający do 20% zniżki na zakupy w sieci sklepów KIK w weekend 29 września do 1 października. Do zobaczenia w kolejce do przymierzalni! 😉

 

Komentarzy: 0
19 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *