Fokus na BURGUND!

Burgund jest kolorem pojawiającym się cyklicznie w zestawieniach modnych odcieni jesiennych. Jest wykwintny, elegancki, wyrafinowany. Świetne pasuje do innych kolorów z lansowanych jako jesienne – szarości, beżów, brązów (doskonale współgra z ciepłym kamelem), granatem. Ma taką przedziwną cechę – jest wyrazisty, choć stonowany. Dodaje charakteru stylizacjom zachowawczym, ożywia je, sprawia, że przykuwają oko. Jest też uniwersalny w kwestii metryki – doceniają go kobiety w każdym wieku.

Dzisiejsze propozycje zanurzone są właśnie w burgundzie.
Pierwsza stanowi opcję luźną, swobodną, którą wyobrażam sobie jako doskonalą podczas szurania w kolorowych liściach, szukania kasztanów, biegu za psem, który zobaczył wiewiórkę i posiadywania na placu zabaw z prasą kobiecą i papierowym kubkiem z kawą. Druga to zupełnie inna para kaloszy. To wyjściowa bomba, począwszy od zmysłowej bielizny, przez zgrabny miks swetra z golfem i spódnicy ołówkowej, na filcowym kapeluszu skończywszy. Trzecią propozycję widzę jako biurowo-uczelnianą, jest ułożona i skromna, ale na pewno nie nudna. Na dzień pełen obowiązków zdecydowanie wybieram buty na płaskim obcasie, które fajnie przełamią niewymuszoną elegancję granatowej sukienki.

Komentarzy: 1
24 października 2017

1 komentarz

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)