Do świąt jeszcze trochę, ale z doświadczenia wiem, że rozmaite spotkania wigilijne wyrastają jak grzyby po deszczu już od pierwszych dni grudnia. W zeszłym roku jedną z wigilii świętowałam na samym jego początku. Bardzo lubię te eventy, nie stanowią jeszcze właściwych świąt, są ich miłym przedsmakiem. Dzięki nim doskonale nastrajam się na Boże Narodzenie, które dopiero za miesiąc.

Dziś mam dla Was trzy propozycje looku na takie właśnie wydarzenie – Chistmas Party na służbowo. Kolorystyka jest nieprzypadkowa – uwielbiam czerwone akcenty w odniesieniu do stylistyki świąt, są urocze jak kuleczki ostrokrzewu, nos zmarzniętego renifera i kubrak przemykającego Mikołaja ;). Wszystkie stylizacje są mocno imprezowe, bo zazwyczaj w takiej konwencji spotykamy się świątecznie po godzinach, stanowią jednak smaczny kompromis pomiędzy lookiem zmysłowym, a kobiecą biznesową elegancją. Nie ma jednak miejsca na białą koszulę, którą wszak bardzo lubię, ale z tym roku całkowicie odpuszczam.

Moje przesłanie na grudzień jest takie: Niech żyją koronki, cekiny i krata! Niech żyją botki i długie cholewki! Doceńmy stójki i golfy!

 

Komentarzy: 0
21 listopada 2017

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)