Róż – zapytacie? Na jesień? To nie pomyłka?
O pomyłce nie może być mowy! No chyba, że pomyłka wyszła z samego Instytutu Panton, a to zdecydowanie niemożliwe.
Ballet Slipper czyli baletka, to słodki odcień różu, zdecydowanie bardziej wiosenny niż jesienny, ale dlaczego by kurczowo trzymać się schematów? Kto powiedział, że jesień to tylko oranże, bordo, musztarda? Na pewno nie my! Cieszymy się ogromnie, że uroczy blady róż jest usankcjonowany dyktatem mody i chętnie sięgamy po wdzięczne różowe kardigany, golfy i szale!

Ażeby jednak w przyrodzie była równowaga – mamy też coś jesiennego. Neutral Gray, jak nakazuje sławetny instytut kolorów, również jest arcymodną barwą tego sezonu i zasługuje na szczególne względy. Piękny, szlachetny, elegancki – to epitety, które nasuwają się jako pierwsze. Zaraz potem myślę jeszcze: miękki, delikatny, łagodny. Bardzo niedoceniany jasny popiel wypada doskonale sam w sobie, jako total-look czyli zestaw monochromatyczny. Pamiętajmy też jak bardzo lubi się z innymi kolorami – żółcią, burgundem, granatem, zielenią.
Nade wszystko uwielbiam go właśnie z różem, a najlepiej takim, jak powyżej. Te dwa jakże różne kolory uzupełniają się nawzajem – szarość tonuje, róż ożywia.
To duet idealny, wspaniały w listopadowy, szarobury czas.

Komentarzy: 0
10 listopada 2017

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)