To był nasz rok!

Kończy się 2017 rok a wraz z jego końcem rozpoczyna nowy. To zawsze moment podsumowań – czy wszystko, co sobie zamierzyliśmy udało się zrealizować, a jeśli nie – czy wyciągnęliśmy wnioski i mądrzejsi w nowe doświadczenia i refleksje przyjmiemy nowe rozdanie? Ja jestem pełna optymizmu. Mówię to całkiem szczerze – wiele dobrego zadziało się w moim życiu prywatnym i zawodowym, a to wszystko, co nie zadziało się jeszcze, będzie miało wkrótce możliwość wykazania się.

W marce KIK również wielkie poruszenie. Co to dużo gadać – to był ich rok!
Zaczęliśmy go uroczystym finałem spektakularnego konkursu Kobieta Roku KIK, który wygrała Martyna Kaczmarek, młoda dziewczyna o wielkim sercu i niebywałej sile przebicia. To była niesamowita noc, pełna wielkich emocji, doskonałej muzyki (imprezę uświetnili Jose Torres i jego zespół), wyśmienitej kuchni i inspirujących spotkań.


Kolejne ważne wydarzenie mijającego roku – marka KIK jest w Polsce już 5 lat. Trudno uwierzyć, że pierwszy sklep sieci powstał już 5 lat temu!

Pięciolecie istnienia marki KIK w Polsce to niejedyna okrągła liczba związania z upływającym rokiem. W 2017 roku został otworzony dwusetny sklep marki na terenie Polski.


Działalność charytatywna to dla KIKa ważny aspekt działalności. Nawiązanie współpracy z fundacją niesamowitej Anny Dymnej i przekazanie na jej pieniędzy zebranych przez Help&Hope, fundację marki KIK uskrzydliło wiele osób z naszego teamu.

Wreszcie – start nowego konkursu, tym razem dla bloggerów i instagrammerów. Wyłonionych zostało już kilka zwyciężczyń, ale konkurs wciąż trwa.
Na początku 2018 roku poznamy ostateczne wyniki zabawy!

Na koniec życzę Wam aby Wasze podsumowania były równie bogate. Nie muszą to być mega spektakularne wydarzenia, może nauczyłyście się piec chleb, albo postanowiłyście rozpocząć studia, a może zaadoptowałyście bezdomnego zwierzaka?…
Na pewno jest coś, co sprawia, że rok 2017 był dobry!
A 2018 niechaj będzie jeszcze lepszy! <3

 

Komentarzy: 0
30 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)