Jeszcze trochę…

Zima jest fajna. Bezsprzecznie. Dostarcza całej masy atrakcji, doznań i przyjemności. Zima jest super, również dlatego, że nie trwa wiecznie. Po każdym mrozie jest odwilż, bo każdym oberwaniu chmury jest słońce, a po zimie, bez cienia wątpliwości nastaje wiosna. To jest niezmienne i doskonale, że tak jest.
Tęsknota za ciepłym, za jasnym, za zielonym to, coś czemu nie zaprzeczymy. Najpiękniej połyskujący w słońcu śnieg, i najurokliwsze białe czapy na jodłach nie napawają takim optymizmem, jak pierwsze po zimie zielone listki na drzewach, dłuższy dzień i spacer po budzącym się do życia parku.

Ale to jeszcze trochę. Jeszcze cierpliwości.

Tymczasem zachęcam do wprowadzenia odrobiny zielonego w domowe kąty. Nie mam tu na myśli wyłącznie motywów roślinnych i zieleni samej w sobie, choć oba akcenty są bardzo mile widziane. Myślę ogólnie o nawiązaniach do natury – detalach w kolorach ziemi, naturalnych materiałach, inspiracją wszystkim, co kojarzy nam się ze światem przyrody (może to być wypleciony z naturalnych traw koszyk, drewniana dekoracja, kamienna donica, poduszka z motywem fauny lub flory.)
Takie dodatki tchną we wnętrze ducha świeżości, młodości i nowej, pozytywnej energii.
Czerwonym muchomorkom i złotym gwiazdom mówimy już – do zobaczenia! 😉

Komentarzy: 0
12 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)