Fokus na DETAL!

Detal ma znaczenie. Nie musi być wielki, jaskrawy i krzyczeć o atencję. Ma BYĆ. Gdzieś obok, jako integralna część. Na pewno zostanie zauważony. Bez niego całość nie ma pazura, polotu, wdzięku. Bez niego jest nijako i zwyczajnie. Gdy pojawia się detal projekt nabiera rumieńców. Staje się spójną całością, doskonale prezentującą się nawet w skromnym towarzystwie (albo – zwłaszcza w nim).

Dziś odlatuję w zachwycie nad uroczymi detalami takimi jak: falbanka, wstążka, kołnierzyk. Eleganckie, subtelne, baaardzo kobiece.
Spójrzcie na każdą z tych bluzek. Gdyby zabrać im detal czy dalej wyglądałyby tak wdzięcznie?

Bardzo lubię prostotę – białe koszule zaczerpnięte ze świata mody męskiej, minimalistyczne tiszerty, proste bluzy bez nadruku. Jednak specjalnie okazje wymagają specjalnej oprawy i czasem tiszert, a nawet koszula nie zrobią tego, co zrobić może urokliwy kołnierzyk, aksamitka zawiązana we wdzięczną kokardkę, czy finezyjna falbana. Są idealnym elementem looku biurowego, doskonałą opcją na uroczystą rodzinną kolację, służbowe wyjście, wizytę w teatrze i wiele, wiele innych okazji. W zależności od okazji tonujemy je nonszalanckim ubiorem, takim jak para jeansów, ramoneska czy trampki lub zestawiamy z dołem o podobnej wymowie: plisowaną spódnicą midi, szerokimi spodniami z nogawką w kant czy ołówkową spódnicą do kolan. Unikamy raczej mini – jest co prawda bardzo na topie pośród aktualnych trendów – jednak w tym zestawieniu wypadnie dość infantylnie, a tego, rzecz jasna, nie chcemy. 😉

Komentarzy: 0
02 lutego 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)