Ponadczasowych miksów, bez których trudno wyobrazić sobie szafy (a i pewnie życia ;)) jest wiele, wśród nich na pewno wiodą prym wszelkie białe topy (biała koszula, biały tiszert…) i proste doły (para jeansów, spodnie w kant, rozkloszowana spódnica midi i tak dalej). Must-havem każdej garderoby jest także niezawodna spódnica ołówkowa (ta z wysokim stanem podkreśla pięknie linię bioder oraz talię!). Kojarzona jest głównie z modą biurową i służbowym dress-codem, ale my darujemy sobie takie szufladkowanie. Spódnica ołówkowa może i wypada dobrze w towarzystwie laptopa i czoła zmarszczonego nad exelowskim plikiem, ale nie dramatyzujmy. To nie jedyne na co ją stać! A w miksie z białym prostym topem – sky is the limit!

Po pierwsze zestawienie luźne, idealne do biegania po mieście – zachowawczy duet rozwijamy elementami swobodnymi, lekko młodzieżowymi – bomberką w motyw florystyczny, uroczymi pudroworóżowymi butami sportowymi i miejskim plecakiem w kolorze miodowej żółci.

Po drugie wspomniany wcześniej dress-code. Mix spódnica i top rozwijamy czarnymi klasycznymi szpilkami i równie klasycznym beżowym trenczem. Ponadczasowość absolutna.


I wreszcie – pazur.
Uzyskujemy go dzięki nieoczywistym dodatkom – kolorowym sztucznym futerku, skórzanych kowbojkach i złotej kopertówce.
Set jest lekko odjechany, delikatnie rockowy, nieoczywisty. Ale kto powiedział, że wszystko ma być zawsze zachowawcze i przewidywalne?
Moda wieczorowa z pewnością nie powinna!

 

 

 

 

 

 

Komentarzy: 0
14 lutego 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)