Dzień, w którym mogłam uczestniczyć w pierwszym VIP shopping w nowo otwartym sklepie KIK Warszawie zapamiętam na długo. Nie, nie byłam jednych z VIPów, raczej skromnym organizatorem przedsięwzięcia, ale i tak ogrom wrażeń murowany! Przede wszystkim dlatego, że poznałam dziewczyny, które od dawna podglądałam na blogach i instagramach, mam tu a myśli szczególnie bliskie mojemu sercu i zainteresowaniom – dziewczyny tworzące treści związane z aranżowaniem wnętrz.
Jakże fajnie zobaczyć potem na ich instagramach, że zakupy, które zrobiły świetnie wpasowały się w ich wnętrza!  (albo ich stoły, na którym oddają kreatywnym rozrywkom – z tego co wiem ogromna furorę zrobiły artykuły papiernicze, wszelkie taśmy, sznurki, kolorowe papiery).

Dziewczyny doceniły wszelkie artykuły do przechowywania – kosze, skrzynki, pudełka. a także porcelanę, której przecież nigdy za wiele!
Kolorystyczna dyscyplina Anicji dobrze dogaduje się z białymi, metalowymi skrzynkami i pięknymi w swej prostocie koszami z trawy morskiej, kolorystyczne szaleństwo papierów do pakowania z artystyczną duszą Marty z Bosego Domu. Ludmiła z Enjoy your Home planuje oddać się jednemu z ulubionych zdjęć – czyli ozdabianiu albumów ze zdjęciami i pamiątkami, a Iza z Colores de mi Alma wyznaje, że totalnie przegięła z ilością lusterek w domu (kolejne, które przyniosła z KIK, wkrótce zawiśnie na jej ścianie…).

Mam nadzieję, że to nie koniec naszej, całkiem już namacalnej, znajomości! <3

 

Komentarzy: 0
02 marca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)