Vintage forever!

Co przypomina Wam ten wzór? Mi przypomina obrus, na wielkim dębowym stole w babcinej kuchni. Jej chustę, którą narzucana sobie na ramiona, gdy wieczór robił się chłodny. Wzorek na firance u dziadka, podnoszony latem powiewami ciepłego wiatru. Oldskulowe sploty herbacianych róż, tak dobrze znane mi z dzieciństwa, otwierają właśnie całą feerię wiosennych printów. Ich vintage’owy klimat jest niezwykle uroczy, szczególnie, że podany w tak wdzięcznej, pastelowej wersji kolorystycznej.

Motywy retro cieszą się wielkim powodzeniem od wielu sezonów. Tak we dizajnie wnętrz, jak modzie. Wszystko, co stanowi inspirację wzornictwem ubiegłych dekad, budzi nostalgię i sentymenty. Tak jest również z tym różanym printem – trąca czułe struny tęsknoty za minionym, roztkliwia, łagodzi obyczaje. Wiosna zaakcentowana kolekcją, którą dziś Wam pokazuję to wiosna nostalgiczna, słodka i pełna nieuchwytnego, subtelnego wdzięku. To także świetna alternatywa wielkanocna dla znudzonych powtarzającymi się co roku wizerunkami jaj, kurczaków i zajęcy. Herbaciane vintage-róże doskonale wypadną na śniadaniu świątecznym z zastawą odziedziczoną po babci lub kontrastową minimalistyczną i nowoczesną.

Komentarzy: 0
14 marca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)