Fokus na: MODNE BUTY!

Są takie rzeczy, których nigdy za wiele.
Na przyklad nigdy za wiele książek – szczególnie tych pięknie wydanych i o pięknej treści. Nigdy za wiele ulubionych płyt do posłuchania, gdy smutno i gdy wesoło. Nie wyobrażam sobie także sytuacji, w której narzekam na fakt, że nie domyka mi się szafka z herbatami. Herbaty, różne, różniste, muszą być i nie może ich zabraknąć. Przecież gdy przyjdzie mama, zawsze poprosi o tę z hibiskusem, a siostra nie pija innej niż zieloną z trawą cytrynową. Dzieciaki przepadają za rumiankiem, a ja kocham mietę.
Jest też czwarty nałóg kolekcjonerski, taki bardziej z gatunku kobiecych. To BUTY! Mogę mieć ich naprawdę niezliczone ilości i nigdy nie stwierdzę: okej, z butami już mogę stopować. Nie, z butami nie nigdy nien warto stopować. Bo dobre buty są jak kropka nad i, jak wisienka na torcie. Stylizacja sama w sobie nie musi odkrywać Ameryki, ale dobry but zawsze nada jej odpowiedni charakter, przyda pazura.

Dwa obuwnicze trendy, które za mną aktualnie chodzą to trampki z przeskalowaną wstążką w charakterze sznurówki oraz klapki ze srebrną górą.
(Może być też złota albo miedziana, nie obrażę się).
Oba trendy są wymagające, nieco odjechane i zdecydownie potrzebują monopolu na własną spektakularność. Słowem – nic nie powinno im wchodzić w paradę i zakłócać efektu WOW.
A zatem wszelkie boyfriendy, proste spódnice maxi, szorty, ogrodniczki będą tu mile widziane.

A Wy – jakie macie uzależnienia i kolekcje?

Komentarzy: 0
13 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)