PINK forever!

Kocham róż i nic na to nie poradzę. Obawiam się, że z tej miłości się nie wyrasta. Wyrasta się natomiast, całe szczęście, z przesady i nieumiarkowania. Eksperymentując z różem szybko bowiem dostrzegłam, że pewne moje młodzieńcze zabiegi stylizacyjne ocierały się o śmieszność.
Dziś róż dawkuję zatem z umiarem, tonując innymi kolorami oraz fasonem zestawianych z nim ubrań i dodatków, a także wybierając takie różowości, które nie przyniosą szkody. Różowe koronki, falbanki, prześwity, spódniczki mini ODPADAJĄ. Róż na prostym tiszercie, koszuli, szortach, spódnicy midi lub maxi – PROSZĘ UPRZEJMIE. Oczywiście nie traktujmy tej zasady jako wykładni, od której nie ma odstępstw – na pewno istnieją różowe koronki, które wypadają elegancko i subtelnie oraz fatalne spódnice midi. Niemniej kierunek warto przyswoić, gdy metryka wskazuje na więcej niż dziesięć lat. 😉

Dziś mam dla Was trzy sety bazujące na różu z nowościami w rolach głównych.  Wszystkie wiosenne, wygodne i dziewczęce. Pierwszy to idealna rzecz na teraz – w końcu zamiast wyczekiwanej wiosny przyszło lato i zestawy wiosenne muszą aktualnie poczekać na ochłodzenie. Pudroworóżowy prosty tiszert i ogrodniczki dopełnione są modnymi espadrylami w geometryczny wzór. Drugi set również odkrywa nogi, ale zasłania górę. Bomberka w pieknym kolorze khaki świetnie tonuje słodycz szortów i baseballówki. Do tego sportowe buty w uniwersalnej szarości. Trzecie zestawienie to stylizacja na chłodniejsze dni – koszulowa tunika z pięknym florystycznym motywem i jeansowe rurki doskonale wypadną z zamszowymi botkami. Aby jednak było tyleż efektownie, ile komfortowo – wybieram obcas-klocek. To dla mnie idealny kompromis pomiędzy obuwiem szykownym i takim, któremu niestraszna kostka brukowa i szybki marsz! 😉

 

Komentarzy: 0
11 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)