Jeans FOREVER and EVER!

Pomyślcie chwilę i podajcie jeden, tylko jeden, element garderoby, bez którego nie da się żyć.
Jestem bardzo ciekawa Waszych typów. Ja od lat mówię to samo – JEANSY!

Jest naprawdę niewiele okazji, które można policzyć na palcach jednej ręki, kiedy para denimowych spodni jest outfitem nie na miejscu.
Zwykle doskonale spełnia swoją rolę i w zależności od dodatków robiących stylizację daje rozmaite, ale zawsze udane efekty. Dżinsy, tiszert i trampki – idealnie. Do parku, na spacer z psem, na zakupy, z dzieciakami do kina. Dżinsy, koszula, mokasyny, marynarka – lepiej być nie może. Jeśli tylko nie obowiązuje nas ścisły dress-code (nie pracujemy w banku, urzędzie, jako prawa ręka prezydenta miasta 😉 takim lookiem zapewnimy sobie dwie ważne rzeczy – profesjonalny wizerunek oraz wygodę. Dalej – dżinsy, top, szpilki, kopertówka – miasto jest nasze! Osobiście przepadam za tym wydaniem looku wieczorowego. Szaleństwa sobotniej nocy wymagają outfitu dającego komfort i wygodę. Kiecki są super, kobiece i tak dalej, ale para dobrze skrojonych dżinsów to rzecz na wagę złota.

Idąc tym tropem – warto pokochać wszystko co jeansowe. Szczególnie, że od wielu sezonów lansowany jest denimowy total look jako absolutnie hot – w miesiącach chłodnych z dodatkiem koszuli jeansowej lub katany, latem – jako sukienka, ogrodniczki, kombinezon.
Dla mnie – rzecz ponadczasowa, ale też zaskakująco świeża. Taki modowy evergreen. Coś, co nie może stać się passe, a nawet jeśli to na chwilę. Zaraz znów wraca jak bumerang, bo świat kocha kompromisy – efektowności i wygody, nonszalacji i dobrego looku.

 

 

Komentarzy: 0
25 maja 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)