Wiecie co?
Jadę już na oparach. Naprawdę ten rok dał mi w kość jak żaden inny. Mnóstwo pracy zawodowej, co oczywiście cieszy, ale też męczy. Mnóstwo wyzwań, które sama sobie wrzuciłam na głowę typu sześć treningów biegania w tygodniu, które dają kopa energii, ale też sprawiają, że błagam o litość. Fakt, że jedno z moich dzieci przeszkoczyło z etapu edukacji wczesnoszkonej do edukacji pełną gębą i codziennie potrzebowało pomocy w nauce. I jeszcze weekendy pod znakiem turniejów sportowych syna, dla którego sport jest najważniejszy na świecie. Mało? Dołożcie do tego remont, naukę języka obcego i kilka innych przedsięwzięć. Potrzebuję resetu jak nigdy!

Jeśli wiecie o czym mówię, jeśli też kończą wam się moce przerobowe i czujecie, że jeszcze chwila i staniecie na środku autostrady z pustym bakiem i pełnym rezygnacji wyrazem twarzy, zróbcie coś dla siebie. To proste – wystarczy zapisać się do newslettera KIK, odpowiedzieć na dwa mega proste pytania kunkursowe i wejść do gry o weekend dla dwojga w tym zakątku Polski, w którym najbardziej kochasz wypoczywać. Do dzieła!

Weź udział w naszym wakacyjnym konkursie, wygraj i ładuj puste baterie! ?

>>>https://konkurs.kik.pl/

Komentarzy: 0
21 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)