Letni must have: KOMBINEZON!

W tym roku na zasłużony letni urlop nie jadę autem, które mogę zapakować po dach, lecz lecę. Oznacza to, że zabieranie tuzina butów, pół szafy kiecek i czterech kapeluszy odpada. Trzeba się zorganizować. I ograniczyć. Odpowiedzieć na pytanie: serio będę to nosić? Naprawdę przydadzą mi się jakiekowiek inne buty niż sandały i japonki? Po co mi ta powłóczysta suknia z falbanami? Naprawdę w trzydziestostopniowych upałach będę miała ochotę na te wymyślne bluzeczki?
NIE.

Nie przydadzą mi się ani falbany, ani buty na koturnie, ani kopertówka z cyrkoniami. Przyda mi się za to dużo dobrej jakości bawełny, przewiewnej, lekkiej, możliwie cieniutkiej, najlepiej w postaci prostych sukienek lub… kombinezonów.

Nie pierwszy raz przekonuję tu Was, że kombinezon to absolutnie genialny element letniej garderoby. Ma tę przewagę nad sukienką, że pozwala na totalnie nieskrępowane ruchy. Siedzenie po turecku na trawie czy krawężniku (klasyk wielogodzinnego zwiedzania) w sukience lub spódnicy może stanowić wyzwanie, kombinezon zaś kompletnie eliminuje problem. Jest też idealnym rozwiązaniem dla tych z nas, które co rano mają lekki problem z decyzyjnością (o rany co do tych szortów! nic mi nie pasuje!).

Tu sprawa jest prosta – wash and go, dwa w jednym. Top idealnie dopasowany do dołu, w całej garderobie nie znajdziesz lepszej pary! 😉

Trzecia zaleta na koniec, choć nie mniej istotna niż komfort noszenia i łatwość tworzenia stylizacji, jest taka, że nie znam, naprawdę nie znam osoby, która w kombinezonie wygląda źle. I te malutkie i te większe, i te o udach smukłych jak trzcinki i te o tych okrąglejszych, o pupach skromnych i wybujałych. Serio-serio.
Viva la kombinezon!

Komentarzy: 0
04 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)