Może nad morze?

Zbliżające się wakacje uruchamiają w moim domu istny koncert życzeń.
Jedno dziecko, fan starych zamczysk, murów obronnych i bezkresnych lasów uruchamia swoją litanię pragnień. Drugie dziecko, które mogłoby godzinami grzebać patykiem w białym nadmorskim piasku i wygrzebywać zeń zmatiowione szkiełka, ma zgoła inną listę wakacyjnych potrzeb. My – duzi – najchętniej powłóczylibyśmy się po górach, nasycili oczy wspaniałymi widokami, przestrzenią, wschodami i zachodami słońca. Dodatkowo ja – stara żeglarka – od lat marzę, by wrócić do pasji z dawnych lat i czasów, gdy rano budzi człowieka dźwięczenie want uderzających o maszt na delikatnym wietrze. Ach.
Właściwie każdy ze scenariuszy kreślonych przez moja rodzinę jest super. Aż trudno zdecydować się co wygrywa: morze, góry czy pojezierza? Łopot żagli, szum morskich fal czy piękno górskich szczytów? I czy to nie wspaniała sytuacja, że w kontekście wakacji mamy tylko takie dylematy? 😉

Ty też możesz  zastanawiać się jedynie nad tym, gdzie pojechać!
Tu, tam czy owam? Weekend na południu czy na północy?

Weź udział w naszym wakacyjnym konkursie, wygraj, a potem zastanawiaj się do woli, gdzie najlepiej wypoczniesz! 😉

>>>https://konkurs.kik.pl/

Komentarzy: 0
12 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)