Ach, wreszcie weekend!
Nie wiem jak  Wy, ale ja za chwilę zamykam laptopa i postanawiam nie otworzyć go przez najbliższe dwie i pół doby.
W pewnym wieku narzuciłam sobie taki reżim i o ile nie ma sytuacji kryzysowych staram się go przestrzegać. Jest bowiem naukowo dowiedzione, że człowiek wypoczęty i dający sobie prawo absolutnego resetu i zdystansowania od spraw zawodowych jest o wiele bardziej wydajny, kreatywny i dużo bardziej mu się chce. Słowem – odpoczynek to nie tyle przywilej, ale wręcz obowiązek! Powinniśmy zatem dopisać go do listy: to do! i nigdy nie zaniedbywać!

Dziś wyjątkowo nie planuję towarzystkiego piątku, bo jutro skoro świt wyjeżdżam, by reset od komputera stał się również resetem od pralki, zmywarki i ogóle domowych spraw. Zamierzam pływać, pocić się w saunie, pić schołodzone Chardonnay i nie przejmować niczym!

Radzę Wam to samo. To niby tylko dwa dni, ale niekiedy to aż dwa dni. Dobrze wykorzystane, zaplanowane zgodnie z twoją prawdziwą wizją wypoczynku, przyniosą wiele dobrego zarówno ciału jak i duchowi. Jeśli prawdziwie relaksujesz się na leżaku z książką, nie katuj się nazbyt aktywnym planem rozrywek, wszak – MUSISZ WYPOCZĄĆ, a to ty najlepiej wiesz, co sprawi, że tak się stanie.

Już tylko do jutra trwa nasz konkurs, dzięki któremu możesz wygrać cudowny, resetujący weekend w miejscu, które wskażesz. To mogą być góry, pojezierze albo Bałtyk. Może być to weekend aktywny i bardzo, bardzo leniwy. Bo wszędzie można odnaleźć harmonię i spokój. Bo są różne sposoby na harmonię i spokój.  Klikaj, jeśli jeszcze nie kliknąłęś >>> https://konkurs.kik.pl/

Wspaniałego resetu!

 

Komentarzy: 0
29 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)