Festiwale czas start!

Jedziecie w tym roku na któryś z festiwali muzycznych?
Ja owszem. I już przebieram nogami. I już mam ochotę pakować plecak.
Nie tylko dlatego, że usłyszę ukochane dźwięki i spędzę czas z ludźmi, których uwielbiam. Jestem wielką fanką tego nagromadzenia osobliwości, jakim jest festiwal. Lubię przyglądać się temu targowisku próżności, modowych interpretacji, manifestacji wyzwolenia i unikatowości. Pióra, frędzle, srebro, złoto a do tego wszystkiego prymitywne gumiaki. No szał!

Moda festiwalowa rządzi się swoimi prawami, a jej myślą przewodnią jest: ubierz się tak, żeby było modnie, barwnie i nade wszystko komfortowo.
Tak więc wszystkie delikatne balerniki, rzemykowe sandałki i klapeczki chwilowo lądują na dnie szafy. (Wyobrażasz sobie tańczyć beztrosko do ulubionej piosenki ulubionego zespołu i martwić się, że za chwile ktoś zmiażdży ci stopy, a w najlepszym wypadku pozbawi pedicure’u? No właśnie, ja też nie). Więcej przeciwwskazań nie widzę. Jeśli masz wygodne, odpowiednie do pogody obuwie, cała reszta jest kwestią tego, co ci w duszy gra.
Moda festiwalowa daje zielone światło zarówno spodniom i szortom, jak i wszelkiej maści kieckom i spódnicom. Założenie jest takie, że masz się dobrze czuć i jeszcze lepiej bawić. Na pewno faworyzowane są akcenty boho, które od zawsze zajmują wyjątkowe miejsce w moim sercu. Nie ma jednak czegoś takiego jak obowiązujący trend i to jest cudowne. Bo przecież to rock’n’roll, a jeśli tak, to zasady nie istnieją, a na pewno nie w kwestii tego jak kto powinien wyglądać.

Dziś mam dla Was trzy festiwalowe stylówki – jedna na okoliczność podeszczowego błotka, druga i trzecia – względnie ładnej pogody. Ogromnie ujął mnie ten różowy sweterek w klimacie vintage znaleziska. Bardzo podobny wygrzebałam kiedyś na strychu u babci. Pomyślcie także ciepło o bomberce – jest lekka i bardzo letnia, ale narzucona na ramiona może skutecznie ochronić przed wieczornym chłodkiem.
Niech festiwalowa moc będzie z Wami!

 

Komentarzy: 0
10 lipca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)