Fokus na: glam-dodatki!

Glamour to bez wątpienia jeden z bardziej gorących trendów w projektowaniu wnętrz. Aranżacje w tym stylu mogą kojarzyć się z wyniosłością i elitarnością, ale nie da się ukryć, że glam-detale odpowiednio wkomponowane w neutralną bazę robią wnętrzu dobrze. Pałacowa elegancja nie ma ulubionej palety barw – załapie się właściwie każda, przy czym na pewno faworyzowane są ciemne, głębokie, kojarzące się ze szlachetnym kruszcem. W aktualnym sezonie we wnętrzach wyraźnie króluje ciemna zieleń, fiolet, róż i koniecznie złoto.

Fajne jest to, że glamour w nowoczesnej odsłonie często polega na zestawianiu rzeczy, pozornie nie mających ze sobą zbyt wiele wspólnego. Elegancka satynowa poduszka z frędzlami i złoty porcelanowy, nieco kiczowaty, ananas tylko na pierwszy stanowią duet kompletnie z innych parafii. Można zatem rzec, że glam-wnętrza to eklektyzm pełną gębą. Współczesna myśl o projektowaniu wnętrz jest elastyczna i otwarta jak kuchnia fusion – miksuj do woli, aż znajdziesz własną drogę. Dzięki temu możemy śmiało tworzyć aranżacje wnętrz, łączące w sobie luksus z lekkością i humorem.

 

Komentarzy: 0
27 lipca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)