Midi to nie jest długość dla wszystkich. Na przykład – nie do końca dla mnie. Przy mocno umięśnionych, masywnych łydkach warto albo je odsłonić w całości, albo zasłonić totalnie. Dlatego z reguły wybieram mini i maxi. Czasem jednak coś tak bardzo mnie zachwyci, że przymykam oko na niefortunnie uciętą w pół łydkę, albo zsuwam gumkę jak najniżej, czyniąc ze spódnicy biodrówkę. Bo czasem warto nagiąć rzeczywistość, by mieć w garderobie coś, co chwyta za serce.
Tak było z pudroworóżową plisowaną spódnicą midi. Po prostu przepadłam. Uwiebiam róż, szczególnie ten blady, pudrowy, lekko złamany. Zwykłe tonuję go innymi barwami, czasem, w przypływie szaleństwa, podręcam czymś intensywnym (duety – róż i pomarańcz, róż i żółć oraz róż i czerwień są odważne, ale diabelnie piękne i energetyczne!).

Dziś plisowana, różowa spódnica o długości midi na trzy letnie sposoby – casualowo-wieczorowy (wieczór luźny, na przykład w beach-barze), totalnie casualowy (wszystkie codzienne zwyczajowe akcje) i mocno wieczorowy z rockowym pazurem. Pierwsza stylizacja stawia na połyskujące akcenty, ale też – płaską wygodną podeszwę espadryla. Jest tu trochę złota, szmaragdowa kopertówka, ale też – zwyczajny bawełniany top. Druga jest codzienna, ale nieco wywrotowa, przez zestawienie różu z różem i intensywnym żółtym. Być może proste trampki w klasycznym fasonie za kostkę sprawią, że nie będzie zbyt słodko (a nawet jeśli będzie – cóż z tego? ;)). Trzecia opcja na wielkie wyjścia, eksponuje rockowy sznyt (skórzana ramoneska) i bezkompromisowość miksu różu z czerwienią.

Mam wrażenie, że z tymi stylóweczkami mam dobry tajming przed samym weekendem! 😉 Są według mnie baaaardzo weekendowe.

 

Komentarzy: 0
20 lipca 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)