Być jak Ashley Graham!

Od lat stanowi inspirację dla kobiet. Udowadnia, że w każdym rozmiarze można wyglądać jak milion dolarów. Czasem, gdy spotyka się z krytyką miłośniczek rozmiaru XS, uśmiecha się rozbrajająco i mówi, że jej własne wyobrażenie o kobiecości jest spójne z tym, jak wygląda. Modelka plus-size ma na swoim koncie liczne okładki Vogue, Harper’s Bazaar, Glamour i Elle oraz kilka kampanii dla marki Levi’s. I rzecz niekoniecznie w tym, że jest niepowtarzalnie piękna, choć piękna jest niewąpliwie. Rzecz chyba bardziej w tym, że kocha siebie. Z dumą prezentuje fałdki, krągłości, spore udo i niemałą pupę. Każdego dnia namawia kobiety, by zaakceptowały to, jak wyglądają, uśmiechnęły się do siebie, polubiły się.

Czy zawsze tryskała pewnością siebie? Sama przyznaje, że bywało różnie. Opinie innych skutecznie psuły jej samopoczucie.
„Wielokrotnie słyszałam, że jestem za gruba, że nie mieszczę się w jeansy, że nie nadaję się na okładkę. Kiedy pojawiłam się na łamach ‘Sports Illustrated’ pomyślałam, że mogę osiągnąć wszystko, czego tylko pragnę” wyznała Ashley Graham w jednym z wywiadów.

Nie twierdzę, że pojawienie się na okładce poczytnego i prestiżowego magazynu jest czymś w zasięgu każdej z nas :), ale nie sądzę, by było to konieczne, by spojrzeć na siebie przychylnym okiem.
Poniżej dwie stylóweczki inspirowane lookiem boskiej Ashley i obie do osiągięcia bardzo prosto. Bo każda z nas, niezależnie od rozmiaru, może być piękna, wystarczy chcieć. Przyjrzeć się sobie, dostrzec to, co boskie i podkreślić, dostrzec to, co mniej boskie i zatuszować. Uśmiechnąć się, odgarnąć włosy i wyjść do ludzi z podniesionym czołem!

 

Komentarzy: 0
20 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)