Czasem nie mam ani czasu, ani ochoty myśleć nad stylizacjami. Zastanawiać się czy to będzie pasowało do tamtego, czy tamto dobrze konweniuje z tym i czy wybór jest adekwatny do okazji. Czy założywszy te szpilki nie pożałuję w trzeciej minucie marszu, a czy wybierając klapki nie będę wyglądała jakbym urwała się z promenady w Łebie. Plecak czy torebka? Wygodniej byłoby z plecakiem, ale z torebką bardziej wyjściowo. Plecak więcej zmieści i nie będzie sobą absorbował, torebka za to doda szyku, ale będzie zajmowała rękę. W dzień pali słońce, koniecznie włosy w koczek i baseballówka. Ale ponoć to w rozpuszczonych włosach wyglądam najlepiej, szczególnie gdy mam w uszach ciężkie, wyraziste kolczyki.

A cała ta myślowa szarpanina stąd, że jedziemy dziś z dzieciakami do przyjaciół do Innego Miasta. Bardzo lubię tam bywać – w dzień można zwiedzić masę interesujących miejsc, zaliczyć parki, place zabaw, ustawione latem zraszacze, zjeść kilogramy lodów, wypić ocean lemoniady i tak dalej.  Uwielbiam klimat lata w mieście, przysiąść na krawężniku z kawą mrożoną i patrzeć na dzieci uganiające się za bańkami mydlanymi.


Wieczorem z kolei potomkowie zostają pod czułym skrzydłem cioci i wujka, a my – rodzice – kontynuujemy serię letnich wielkomiejskich uciech. Nie ma czasu na zmiany garderoby, skomplikowane upięcia włosów i głęboko przemyślane zabiegi stylizacyjne. Zmieniam tylko klapki na baleriny w szpic, plecak na kopertówkę, rozpuszczam koński ogon.

Pa, pa, dzieciaki, do jutra! Mama i tata jeszcze trochę się pobawią! ?

Komentarzy: 0
10 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)