Jesienny must-have wierzchni

Trencz, parka, jeansowa katana i ramoneska to team, który nigdy nie wyjdzie z mojej szafy. Jest absolutnie ponadczasowy, nie poddający się żadnym frontom modowym, żadnym świeżym informacjom z wybiegów, stoi pośród najnowszych trendów niczym dąb Bartek pośród młodszych drzew. Jak spiż. Natomiast cała reszta zmienną jest.
W tym sezonie oversize ma się znów nieźle. Przyduże żakiety i marynarki nosimy niemalże do wszystkiego, choć złota zasada oversize’owych stylizacji brzmi – miksuj duże z małym, bo inaczej będziesz wyglądać na kilka rozmiarów większą niż jesteś w rzeczywistości. A więc jeśli przeskalowany top, to na dole raczej – mini, szorty, spodnie o fasonie skinny fit. No chyba, że jesteś z natury bardzo filigranowa i nie zaszkodzi ci miks boyfriendów na dole i dużej marynarki na górze. Zazdroszczę niemożebnie!
Jeśli chodzi o printy – żakiety kraciaste są szczególnie mile widziane w tym sezonie, bo krata świętuje swój wielki come-back

Wśród trendów jesienno-zimowych na sezon 2018/19 znalazło się i futro. Nie jest tendencją dominującą, ale da się zauważyć wśród tego, co zaprezentowali wielcy wizjonerzy mody. Futrzaną kamizelkę miksujemy z printami zwierzęcymi, skórą, spódnicami midi z plisem. Pisząc o czymkolwiek „futrzanym” mam oczywiście na myśli futro sztuczne. Nie muszę chyba nadmieniać, że założenie na siebie czegoś, co jeszcze do niedawna biegało po leśnej polanie byłoby maksymalnym faux-pas.

Komentarzy: 0
21 września 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)