Instytut Pantone co sezon dyktuje jakie kolory będą nas rzucać na kolana, albo po prostu sprawią, że beznamiętnie wzruszymy ramionami. Na szczęście ta druga sytuacja zdarza się, przynajmniej mi, o wiele rzadziej. Zwykle myślę sobie – ojej, czekałam na ciebie, kolorku. Będziesz doskonale komponować się z moją opalenizną/bladością/lazurem morza/żółcią jesiennych liści (niepotrzebne skreślić, bo wszystko zależy od aktualnego sezonu).

Tym razem przepadłam dla Red Pear, burgundowy odcień ciemnej czerwieni jest jednym z objawień tej jesieni.
To kolor piękny i wyjątkowy – tak w modzie, jak we wnętrzu. Kojarzy się z kiściami winogron pod którą ugina się gałąź w winnicy, głębią burgundu wina, nasyconymi odcieniami czerwieni jesiennych kwiatów – dalii, astrów, cynii. Jako akcent w stylizacji zdecydowanie przykuwa spojrzenie elegancją, szlachetnością, wysublimowaniem. Red Pear jest niesamowicie zmysłowy i kobiecy. Wspaniale wypadnie w zestawieniu z nieśmiertelną czernią, ale także bielą, szarością, ciepłym musztardowym, oliwkową zielenią, granatem czy śliwkowym fioletem.
Dla takich doznań kolorystycznych warto czekać na jesień!

Komentarzy: 0
07 września 2018

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)