Chłonę święta wszelkimi zmysłami. W kuchni już wesoło pyrka kapusta z grzybami i bulgocze barszcz. Choinka pachnie jak szalona. Z głośników oldskulowe Mazowsze produkuje się i sprawia, że łezka w oku staje (to winyl z dzieciństwa, towarzyszy mi od zawsze!). Dzieciaki tworzą świąteczne rysunki dla dziadków, kot wygrzewa się przy kominku, a ja sączę grzańca. Jest tak, jak powinno.

Raz po raz przeglądam piękne świąteczne aranżacje na Waszych instagramach. Ach! Brak słów jakie cuda stworzyliście w tym roku!
Wspaniale, że wykorzystaliście tyle rzeczy od KIKa.

Iza w swojej niekonwencjonalnej kolorystycznie aranżacji wykorzystała kieliszki KIK. Moją uwagę zwróciły również urocze renifery i granatowy bieżnik upstrzony złotymi gwiazdami. Wieniec na półce robi niesamowity nastrój!

Tu w roli głównej KIKowa drabina. Dekoracja minimalistyczna i bardzo subtelna!

U Ani też uroczo. Kubek z KIK wyraźnie czeka na wypełnienie. Gorąca czekolada z bałwankiem bitej śmietany?

Ta sypialnia to bajka!
Dwa cudne wianki, sznur oświetlenia i poduchy, w tym jedna KIKowa!

Oliwka stawa na kolory ziemi – z dominantą beżu i brązu – cudnie. I znów rzeczona drabinka!

Tu wdzięczny miks złota, akcentu naturalnego i modnego futrzaka. Plaster drewna (KIK) świetnie komponuje się z resztą aranżacji.

Ola postawiła na dekorację prostą lecz bardzo efektowną. Dzwoneczki, gwiazdki i księżyc powieszone na gałęzi dają fantastyczny efekt i wspaniale komponują się z retro lusterkiem z KIKa.

Tu sporo się dzieje, ale wszystko konweniuje ze sobą i żyje w harmonii i spójności. Ceramiczne reniferki z KIK oraz papierowe gwiazdy to wyraźne motywy przewodnie.

W uroczym pokoiku maleństwa również nie zabrakło akcentu świątecznego – jest nim dekoracyjne auto przyprószone śniegiem (KIK) oraz światełka na druciku.

Kończę te ochy i achy tą nieoczywistą instalacją z choineczki i białych ceramicznych jabłek (zakupionych w KIKu).

Piękności, prawda?

Komentarzy: 1
23 grudnia 2018

1 komentarz

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)