Co robicie, gdy kompletnie nie macie pomysłu na stylizację?
Gdy w zieleni wypadacie niezbyt twarzowo, róż zdaje się nazbyt słodki, czerwień krzykliwa, a fiolet  i pomarańcz w ogóle nie chodzą w rachubę?Chętnie Wam powiem, co ja robię. Chwytam białą koszulę. Może być z czarną aksamitką, w czarne grochy, pepitkę. Bo jak kocham kolory i jestem ich wielką orędowniczką, fakty pozostają bezsprzeczne – duet biel & czerń jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy nie poczułam się głupio, nie na miejscu, przebrana lub niedopracowana mając na sobie czarno-biały miks. Nigdy nie pomyślałam, że strzelam modowy faux pas wybierając stylizację stylizację black&white.

Uniwersalność tego duetu jest więcej niż oczywista. Może być szykowny, elegancki, dystyngowany. Ale też  – zawadiacki, nonszalancki i bardzo odmładzający. Doskonale wstrzeli się w sytuacje wymagające powagi i okazania szacunku osobom towarzyszącym, ale nie zawiedzie także w sytuacji całkiem luźnej.
Poza tym – a to też istotne – czerń i biel osobno, ale i w parze są absolutnie klasyczne i ponadczasowe. Nie ma takiej siły, która sprawiłaby że staną się niemodne. Black&white zawsze pozostanie świeże, trendy i zawsze stworzą bezkonkurencyjną harmonijną całość.
Poza tym w razie chęci rozwinięcia tej klasycznej bazy o dodatkowy kolor (kolory?) pozostaje w zgodzie ze wszelkimi kombinacjami.
To miks, który się mówić: nie musimy z niczym konkurować, więc nie musimy się gryźć. Dogadamy się z każdym, bo i tak wiadomo, kto rządzi.
Dla mnie rządzą bezsprzecznie.
A dla Was?
Komentarzy: 0
16 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)