Na temat ewentualnych różnic w damskim i męskim pojmowaniu świata, zdania są mocno podzielone. Jedni mówią, że jedno i drugie dzieli galaktyka, drudzy, że jest to kwestia indywidualna, niekoniecznie związana z przynależnością do danej płci. Ja mam w domu egzemplarze obu (a jedno i drugie prowadzi bardzo rozbuchane życie towarzyskie) i podstawie moich obserwacji skłaniam się ku opinii pierwszej. Dziewczynka i chłopiec to dwa wszechświaty, a żaden z nich nie jest lepszy, czy gorszy, mniej lub bardziej skomplikowany. Oba są kosmosami, oba są niesamowite i uwielbiam je zgłębiać. Oczywiście głównie wtedy gdy te kosmosy współpracują z moim.

Spójrzcie zresztą na tak zwane „statement shirts” czyli koszulki/bluzy z napisami, dedykowanie małym kobietkom i małym mężczyznom. Jakże różny jest ich przekaz!
Sentencje: have a happy day, follow your dreams, less drama more glitter, kontra hasła: fearless, limitless, punk rock czy hear comes the storm. Różnicę widać gołym okiem. Słodycz kontra adrenalina. Wata cukrowa kontra proca. Naprawdę nie lubię jechać schematami, ale… no powiedzcie, że nie ma tu schematu.

Często oczywiście to córka jest bardziej fearless, a syn bardziej sweet, lecz nie zmienia to faktu, że raczej nie zamieniliby się bluzami. 😉

Komentarzy: 0
18 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)