Stolik miliona zastosowań

Jeden kupiłam sobie, ale w efekcie wylądował u dzieci. Uznaliśmy demokratyczną większością, że jest idealny na pluszaki – pod zdejmowanym blatem ma wygodny kosz. Dużo bardziej idealny niż gdyby miał przechowywać pledy i poduszki. Co robić, przebolałam.

Drugi również kupiłam dla siebie. Miał służyć jako miejsce do magazynowania książek w sypialni, bo stolik nocny nie wyrabiał już z tą piramidką. Ale okazało się, że monstera ładniej rośnie, gdy ma lepszą ekspozycje na światło dzienne. I tak znów pokrzyżowano moje plany. Potem kwiat zaczął wypuszczać liście jak szalony, więc idąc za przykładem, sprezentowałam podobne podwyższenia dwóm fikusom. A ja wciąż nie miałam swojego miejsca na poranną kawę, popołudniową lekturę i wieczorną lampkę wina.

Postanowiłam zawalczyć o swoje i nawet chwilę triumfowałam. Wtedy mąż uznał, że mój nowy nabytek fantastycznie nadaje się pod drukarkę. Dotychczas leżała na biurku, zajmując skandalicznie dużo miejsca. A przecież skoro można mieć więcej przestrzeni, to po co mieć mniej? Jako pomocnik mój stolik zdał egzamin celująco. Tyle, że ja znów zostałam osierocona.

A zatem nie muszę już chyba nadmieniać, na co aktualnie poluję. Tym razem nie oddam, choćby mi wydzierano siłą.  Wish me luck! 😉

Komentarzy: 0
04 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)