W stylu Victorii Beckham

Pamiętacie jeszcze Posh Spice? Tę elegantkę o kamiennej twarzy i bardziej niż reszta spicetek wyrafinowanym guście?…
Przypomniałam sobie o niej ostatnio bawiąc się w najlepsze na wieczorze panieńskim siostry. Odgrzewałyśmy tam stare hity i pławiłyśmy w sentymentach. Nie mogło więc zabraknąć wygibasów przy Spice Girls. Potem od słowa do słowa zeszłyśmy z dziewczynami na temat – z którą „pieprzną” dziewczyną utożsamiałyśmy się najbardziej i którą najlepiej zapamiętałyśmy.
Okazało się, że żadna nie czuła nici porozumienia z Victorią, za to każda uważała, że miała największy potencjał modowy.

Dziś wiemy jak potoczyła się historia i mamy tę wiedzę, że Vicky właściwie jedyna z bandu wciąż jest na świeczniku,  jako kobieta sukcesu, osoba publiczna i, chyba można użyć tego sformułowania, ikona. Osiągnęła wszystko, czego można pragnąć – prywatnie i zawodowo. Ma wspaniałą rodzinę, czwórkę dzieciaków i męża, który jest przedmiotem pożądania wielu kobiet na całym świecie. Spełnia się jako projektantka, właścicielka brandów związanych ze światem mody i urody, bywa gościem VIP na najznamienitszych pokazach mody i galach. Krążą legendy na temat jej obsesji, jaką miała na punkcie akceptacji ze strony modowej wyroczni Anny Wintour, która długo zdawała się ignorować ambitną Vicky. Jednak nawet ten ostatni punkt dawna Spicetka odhaczyła i może spać spokojnie – Anna w superlatywach wyraża się o kolekcjach pani Beckham.

No i spójrzcie na stylóweczki Victorii z ostatnich kilku miesięcy. 45-cio latka jest osobą wybitnie świadomą siebie i stylową. Nie przesadza, zna umiar, zna swoje mocne strony, nie uwiesza się na trendach bezrefleksyjnie. Uwielbia zapożyczenia ze świata mody męskiej – koszule i garnitury, ale nosi je tak, że stają się ultrakobiece.

Jak zrobić sobie styl Victorii w warunkach naszych środkowoeuropejskich? 😉
Sprawa jest prostsza niż się wydaje. Minimalizm, klasyczne fasony, obcas, koniecznie ciemne okulary. Ja nieco zmieniłam zostawienie kolorystyczne pozostając jednak nieustająco w pożądanym klimacie. Skórzana spódnica midi, golf i wysokie kozaki to zestaw niezawodny – uniwersalny i zawsze na czasie, pełen dyskretnego szyku i pięknej prostoty.

Komentarzy: 0
30 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)