Tej osoby nie muszę nikomu przestawiać. Pomysłodawczyni i autorka bloga Make Life Easier zaczynała jako młodziutka dziewczyna, poszukująca jeszcze swego stylu, swojej drogi i swojego miejsca w świecie. Dziś jest projektantką mody, prężną businesswoman, kobietą spełnioną, żoną i mamą. Mam wrażenie, że jej medialny sukces to zasługa nie tylko talentu czy pracowitości, ale także pewnej narzuconej samodzielnie dyscypliny, spójności wizerunkowej, harmonijnego, jednorodnego przekazu. Warto też docenić fakt, że Kasia mimo iż jest córką znanej osobistości, pozostawia swój światopogląd w sferze intymności, nie przemyca treści mogących wywołać niepotrzebne dyskusje, zdaje się trzymać od polityki na dystans. Wynika to bynajmniej nie z braku poglądów, lecz z właściwie pojmowanego chronienia prywatności, taktu i dyskrecji. Z podobnych powodów nie epatuje zdjęciami i opowieściami z prywatnych momentów jej życia.

Jej styl wydaje się być dopełnieniem tej postawy. Jest elegancka, ale w nienadęty, naturalny sposób. Rozumie czym jest dopasowanie stylizacji do okoliczności, w jakich przyszło nam się znaleźć. Hołduje trudnej do opanowania maksymie: less is more. Unika nerwowych ruchów, eksperymentów i ekstrawagancji. Wynosi na piedestał szeroko rozumianą klasykę. Jest wyważona i subtelna. Nie oznacza to bynajmniej, że zobaczymy ją wyłącznie w zgrzebnych sukienkach i na szpilkach. Nie stroni od klasycznych trampek czy zwyczajnych dżinsów, czapki z pomponem czy nonszalanckiej baseballówki, ale to wszystko podane jest w sposób pełen gracji i możliwie kobiecy.

Dziś na blogu trzy stylizacje, na które w moim odczuciu spokojnie mogłaby zdecydować się Kasia. Nie wiem dlaczego żadna z nich nie zawiera butów na obcasie, które Katarzyna przecież nierzadko nosi. Jakoś tak pasują mi do trzydziestolatki z minimalistycznym stylowym wózkiem i uroczym spanielem u nogi, spacerującej z papierowym kubkiem kawy trójmiejskimi uliczkami.

Komentarzy: 0
28 lutego 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)