Róż ponad wszystko!

Pojawia się z każdą wiosną.
Niezależnie od tego, co aktualnie dyktuje Instytut Pantone’a i trendy z wybiegów.
Niezależnie od tego, który kolor jest tak naprawdę numerem jeden, dwa oraz pięć.

On jest zawsze modny, zawsze świeży i konweniuje z wiosną lepiej niż którykolwiek inny.


Blady róż to absolutny must have każdej wiosny. W 2016 roku znaliśmy go pod hasłem Rose Quartz, dwa lata temu – Ballet Slipper, rok temu – Pale Dogwood.
Tej wiosny poznajemy Sweet Lilac czyli Słodki Bez.

Zwróćcie uwagę, że one różnią tylko odcieniami. Czasem wpadają bardziej w ciepły ton, zbliżony do koralu, czasem idą w stronę chłodną czyli fiolet. Ale zawsze są pastelowe, słodkie, lekkie, wiosenne. Nie inaczej jest tej wiosny i choć Bzowy to nie do końca moja poetyka (dużo łatwiej mi zrozumieć się z zeszłorocznym Pale Dogwood), to cieszę się, bo róż kocham jak mała dziewczynka.
Dozuję go, oczywiście, bo róż bez limitu trąci groźbą ośmieszenia i zinfantylizowania wizerunku. Ale niezmiennie wielbię i wynoszę na piedestał.
I tak już od trzydziestu kilku lat.

Komentarzy: 0
09 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)