Sukulenty nie tylko na parapet

Sukulenty są wspaniałe – modne, ładne i bardzo trudno je uśmiercić. W sam raz dla tak kiepskiej ogrodniczki jak ja.
Zdobią, sprawiają, że przestrzeń żyje, a jednocześnie nie mają żadnych pretensji do świata.

Są też świetne jako print. Mój ulubiony obrus, który kładę tylko na wyjątkowe okazje ma wzór opuncji. Wprowadza do domu tak bardzo pożądany klimat lata, nawet jeśli aura za oknem nie nastraja, by zakładać zwiewną kiecę i japonki. Egzotyczna flora (kaktusy, palmy, roślinność lasów tropikalnych) oraz egzotyczna fauna (flamingi i lamy) skutecznie przypomina, że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przed nami. Początek kwietnia to jakby przejście do lepszego świata – jest jaśniej, cieplej, dużo bliżej wakacji.

Moda dziecięca też lubi zaczerpnąć z motywów przywołujących uczucie beztroski, jakie serwuje pora wiosenno-letnia. Wszystkie wyżej wspomniane wariacje florystyczno-zwierzęce plus printy owocowe (arbuz jest chyba letnim numerem jeden), mają wywołać radość i podkręcić atmosferę oczekiwania na najlepsze co przynosi rok. Jestem zdecydowanie za taką dawką pozytywnego, letniego, radosnego przekazu. Sama czekam z utęsknieniem za tym wszystkim, co przyniosą już wkrótce najbliższe miesiące.

Komentarzy: 0
02 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)