Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie kolorami lata są bezsprzecznie wszelkie odcienie niebieskości – od zielonkawych turkusów począwszy, poprzez błękity, na granatach skończywszy. To kwintesencja lata i wszystkiego, co związane z letnim chilloutem. Błękit jak niebo w które mogę patrzeć godzinami, niezależnie od tego, czy poleguję na greckiej plaży czy murawie pobliskiego parku. Turkus jak woda morska, szczególnie ta po oberwaniu chmury. I granat – jak burzowe niebo, niby  groźne, ale nieskończenie piękne, bo przecież burza latem ma w sobie masę romantyzmu.

Noszę błękity, turkusy i granaty cały rok, ale latem noszę je z wyjątkowym przekonaniem. Noszę je w sukienkach, kombinezonach, szortach i bluzkach. Mój ukochany strój plażowy jest również w palecie turkusów. Ten nieszkodliwy odjazd na pewno nie jest tylko moją domeną, wierzę, że i wśród Was odnalazłabym wiele amatorek letnich niebieskości.

I wiecie, co jeszcze jest fajne?
Że końcówka lipca oznacza, iż nie musimy już ani za turkusy, ani za błękity, ani żadne inne kolorystyczne miłości przepłacać. Przeceny to raj dla takich jak ja – lubiących się fajnie ubrać, ale niekoniecznie pragnących drastycznie uszczuplić stan konta. Ja właściwie funkcjonuję w układzie: od wyprzedaży do wyprzedaży Poza nimi kupuję wyłącznie rzeczy niezbędne. A umówmy się – bluzka cold-shoulder (zwłaszcza, że kolejna), oversize’owa marynarka czy plisowana spódnica maxi nie należą do nich. Dlatego korzystam teraz w dwójnasób. I nie muszę chyba dodawać jakich odcieni znów przybędzie w mojej szafie! 😉

 

Komentarzy: 0
22 lipca 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)