3 szkolne sety dla dziewczynki

Mija właśnie jedna trzecia sierpnia, co oznacza, że warto zrobić pierwszą przymiarkę do wrześniowych przygotowań. Ja już mam za sobą odświeżenie i lekkie zoptymalizowanie przestrzeni dziecięcej (kilka nowych półek, kilka nowych pudeł, płonne nadzieje na większy porządek i lepszą organizację w nowym roku szkolnym, haha!) oraz zakupy zeszytowe, a przynajmniej ich część.

Warto również zrobić przegląd szafy, szczególnie że w wielu sklepach wciąż trwają wyprzedaże i można upolować ubrania w naprawdę doskonałych cenach. Na pewno znacie to zjawisko, gdy po kilku miesiącach noszenia szortów i braku kontaktu ze spodniami długimi nagle okazuje się, że niemal cała garderoba na chłodniejsze dni jest już za mała.

Dziś trzy sety szkolne dla dziewczynek – jeden sportowy, dla miłośniczki ruchu w każdej ilości, drugi dla modnisi, która nade wszystko kocha falbany i oprócz tornistra lubi wyposażyć się w torebkę i dla amatorki prostoty, minimalizmu i mody unisex. Wszystkie rzeczy są wygodne – to według mnie najważniejszy warunek dobrze zaprojektowanych ubrań dziecięcych. Bazują na bawełnie, ewentualnie są miksem bawełny z tkaninami elastycznymi (legginsy, spodnie jeansowe ze stretchem). Nawet falbaniasta mini uszyta jest z materiału „dresowego” dzięki czemu nic nie krępuje ruchów uczennicy. Obuwie koniecznie sportowe – do szkoły nie uznaję nic innego. Do dwóch setów wrzuciłam bejsbolówkę, bo uważam, że dziewczynki przeuroczo wyglądają w czapkach z daszkiem – zawadiacko i słodko.

 

Komentarzy: 0
10 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)