Jesień w denimie

Jeans jest bezsprzecznie najbardziej ponadczasowym materiałem w historii mody. Nic nie było tak bardzo obecne w kolejno po sobie następujących kolekcjach sezonowych, nic.  Nie ma drugiego takiego motywu w stylizacjach codziennych, który byłby zawsze i wszędzie świeży i na czasie. Zmieniają się jedynie fasony – czasem wielbiona jest spódnica ołówkowa midi, by zaraz powróciła na piedestał mini. Czasem migną przed oczyma ogrodniczki, by za sezon swoje pięć minut miały rurki, w kolejnym dzwony, a jeszcze następnym oversize’owe boyfriendy. Niekiedy lansowany jest denimowy total look, na salony powracają jeansowe uniformy, innym razem denim ma być tylko akcentem.
Nie zmienia to jednak wiele w kwestii nieśmiertelności jeansu, jako motywu najpopularniejszego i najbardziej uwielbianego w modzie.

Dziś dzielę się z Wami trzema stylóweczkami jesiennymi, w których jeans odgrywa ważną rolę, a w dwóch jest właściwie total-lookiem.
Brązowe obuwie we wszystkich trzech to nie przypadek – bardzo lubię połączenie camelowego lub lekko rudawego zamszu z błękitem i granatem klasycznego denimu. Wszystkie trzy propozycje są bezpretensjonalne i absolutnie nieuzależnione od wieku. Może pierwsza stanowi najwyraźniejszy ukłon w stronę młodości, nonszalacji i swobodnego potraktowania tematu, ale jestem pewna, że w każdym z nich czułabym się równie dobrze.

Co o nich sądzicie?
Widzicie siebie pędzącego do pracy/na spacer z psem/do warzywniaka/z koleżanką na ploteczki przy kawie w którejś z nich? 🙂

 

 

 

 

 

Komentarzy: 0
30 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)