3 szkolne sety dla chłopca

Mali chłopcy zwykle nie są pasjonatami mody, ale nie oznacza to, że nie mają preferencji. Nie wolno ich ignorować. O ile dla jednego szczytem będzie koszulka z superbohaterem, drugi preferuje wszystko co minimalistyczne i gładkie, trzeci wielką miłością darzy kraciaste koszule. Jeden świetnie czuje się w spodniach na szelkach, inny w joggersach (bo wygodnie jak w dresie, ale jednak nieco bardziej wyjściowo), trzeci najchętniej chodziłby w szortach od marca do listopada.

Słuchajmy dzieci, one, wbrew znanemu powiedzeniu, MAJĄ głos.
Jeśli mogą mieć radość z tego, co zakładają na siebie co poranek, niechże ją mają. Jeśli mogą zakładać coś, w czym będą się dobrze czuli w grupie rówieśników, niechże nie zakładają nic innego. Nie forsujmy swojego widzimisię, jeśli nie jest związane ze zdrowiem („Skarbie, naprawdę za zimno dziś na krótkie portki”), budżetem domowym („O rety, czy ten tiszert jest obszywany złotą nitką, że tyle kosztuje?”) lub podstawowymi wytycznymi dobrego smaku („Synku, czy ty wiesz co ten napis znaczy po polsku? Nie? To dobrze. Obyś jak najdłużej nie wiedział”).

Właściwie to tyle. Cała reszta niech stanie się wyborem dzieci.

W związku z powyższym mam dziś trzy propozycje prostych, bezpretensjonalnych i wygodnych setów dla chłopca w wieku szkolnym. Dobre jakościowo materiały, w dużej mierze bazujące na bawełnie, konweniujące miksy kolorystyczne i komfortowe obuwie. Czego chcieć więcej?
O to zapytajcie synka.

 

Komentarzy: 0
06 września 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)