Trend przydużych ubiorów to najlepsze, co nas spotkało w modzie w dwudziestym pierwszym wieku. Serio. Oversize’y są takie twarzowe! I tak wiele potrafią ukryć, gdy tego pragniemy (na posiadówkę z dużą ilością jedzenia NIGDY nie porywam się na dopasowaną rzecz. Po co? By katować się wciąganiem brzucha?). I tak uroczo, młodo i świeżo można w nich wyglądać, gdy odpowiednio zestawi się duże z niedużym! Noszę oversize pasjami i ogromnie Wam polecam wszelkie z nim eksperymenty!

Jak nosić oversize, by nie wyglądać jak w worku pokutnym?
Ano tak, że miksować. Coś, co warto podkreślić wrzucamy w rozmiar dopasowany, a coś co niekoniecznie w rozmiar większy. Tu nawet nie musi chodzić o mankamenty figury. Chyba rzecz po prostu w pewnej swobodzie. Pewnym oddechu. Nie byciu na cenzurowanym, na wdechu, z pętlą na szyi. Taki sweter to wolność.

Moje propozycje dla fajnego, bezpretensjonalnego, świeżego looku z przydużym swetrzyskiem w roli głównej to:
Po pierwsze: jeansowe rurki, pasiasty top i klasyczne trampki,
Po drugie: szorty, rockowy tiszert i wysokie kowbojskie botki z zamszu (uwielbiam botki do gołych nóg!)
i po trzecie: sukienka maxi i niskie botki.

Celowo miksuję tu elementy garderoby letniej i jesiennej, bo – wyjrzyjcie za okno. W sumie nic jeszcze nie jest przesądzone. 🙂

Komentarzy: 0
30 września 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)