Nadchodzi taki moment w roku, że dłoń bezwiednie lgnie do tych rejonów szafy, gdzie wiszą dzianiny. Niekoniecznie zaraz wełna i moher, ale choćby coś takiego, co miło przylega do ciała i tworzy przyjemny kokon. Ja mam tak z golfami – te cieniutkie, bawełniane rozpoczynają łagodnie sezon, po to by w punkcie kulminacyjnym zrobić miejsce tym grubaśnym i ultraciepłym.

Golf to także doskonała alternatywa dla koszul i bluzek w stylizacjach bazujących na biurowym dress-codzie. Ich prostota i uniwersalność pozwala tworzyć outfity klasyczne i ponadczasowe, a minimalizm fasonu tworzy idealną, bazę dla ewentualnych mocnych akcentów. Bluzka/sweter z golfem pasuje zarówno do ubrań tradycyjnie powiązanych z modą oficjalną, ale w razie konieczności szybko przeistacza się w element looku nieformalnego, a nawet wieczorowego. Wreszcie – golf, zwykle przy ciele, dopasowujący się do indywidualnych kształtów ciała – może być bardzo zmysłowy i kobiecy.

Komentarzy: 0
17 października 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)