Jestem Jesieniarą, a Ty?

Uśmiałam się do łez, gdy zorientowałam się, że wreszcie mnie nazwano!
Ależ tak! Jestem jesieniarą!
(Może nie taką stuprocentową, ale na pewno w jakiejś części.)

Internety, kocham was za kreatywność językową! 😀

Ale doprecyzujmy kim tak naprawdę jest jesieniara.
Otóż to dziewczyna, która za nic ma fakt, że właśnie lato dobiegło końca. Ona wręcz czeka na pierwsze żółte liście, pierwszy chłodny poranek i możliwość założenia pięknych zamszowych botków, które całe lato czekały w blokach startowych. Jesieniara z radością przeorganizowuje garderobę, letnie kiecki wciskając w trudno dostępny kąt, a eksponując na pierwszy plan wszystko, co dzianinowe. Wreszcie – jesieniara wieczorem odpala wszelkie światełka, girlandy żarówek i świece, parzy herbatę i owija szczelnie kocykiem. I nie potrzebuje nic więcej do szczęścia. No, może jeszcze książkę albo dobry film.


Ten cały milutki pakiet jesiennych przyjemności i atrybutów jest mi bardzo dobrze znany. Jesienią mój domowy must-have wygląda dokładnie jak ten wyżej wymieniony, a gdy wychodzę nie omieszkam zabrać szala i czegoś na głowę. Co prawda tegoroczna aura tak nas rozpieszcza, że jeszcze nie miałam na sobie ciepłej czapki, za to pasjami noszę filcową baseballówkę, w której, wybaczcie ten akt braku skromności, wyglądam nad wyraz młodzieńczo i twarzowo! (spróbujcie same – to nieprawda, że czapeczki z daszkiem zarezerwowane są dla sytuacji sportowych oraz chłopców!).

W każdym razie widzę to wyraźnie – jesieniara to ja! 😀
A Ty? Czy również jesteś jesieniarą? 😉

 

Komentarzy: 0
21 października 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)