Jesteście team Dziady, czy team wydrążona dynia?
Team zaduma na cmentarzu, czy team cukierek albo psikus?

Ja tam jestem oba teamy i dobrze mi z tym!
Mam silną potrzebę wzruszeń, mam potrzebę powspominać Dziadków, zapalić im znicz i położyć wiązankę różowych chryzantem (ulubiony kolor Babci!).
Mam też potrzebę spędzenia czasu z dziećmi  na wygłupach i wybuchach śmiechu. Na pieczeniu paluchów wiedźmy z migdałowymi pazurami, przyrządzaniu babeczek z zaciekiem krwawego lukru i wycinaniu w dyniach fikuśnych wzorków.

Bo wiecie co? Każda okazja jest dobra, by świętować, spotkać się z ludźmi, których lubimy, stuknąć lampką wina, pożartować, spędzić czas z dzieciakami i widzieć ich radość. Nie patrzmy na to w kategorii wielkiego przedsięwzięcia, niechaj to będzie dobra zabawa. Nie, że my, mamy wkładamy fartuch i z obłędem w oczach wypiekamy ciasteczka, bo za godzinę przychodzą sąsiedzi. Pieczmy z sąsiadami! Ktoś obiera migdały, ktoś ubija białko jaj, jeszcze inny wałkuje ciasto. Nie fiksujmy się, że musi być idealnie, czysto, nienaganne dekoracje i stół uginający się od przekąsek. Składkowe menu, zaangażowanie w przygotowanie wszystkich uczestników spotkania oraz luźna guma w spodniach (ulubione powiedzonko mojego męża) to klucz do fajnego czasu.

A, że zostało jeszcze sporo czasu… 😉

 

Komentarzy: 0
04 października 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)